Замовити значки

Значки на перше вересня

Замовити значки

на свято

значки

Значки на 1 вересня: значок першокласника Україна

Перший дзвоник в День Знань – це радісна і хвилююча подія в житті не тільки першокласника і його батьків, а й будь-якого школяра, а також вчителів. Щоб зробити це свято урочистіше і яскравіше, ми пропонуємо в широкому асортименті значки на 1 вересня.

Замовити значки для першокласників-значить, подарувати їм не тільки гарний святковий атрибут: наявність значків допомагає дітям в перші дні і тижні навчання. Завдяки значкам з написом: «1-А”, «1-Б”, «1-В ” та ін., а також іменним значкам, першокласники зможуть легко знайти і запам’ятати своїх однокласників.

Значки для дитячого садка: купити в Україні

Компанія ВівайСтенд приймає замовлення від організацій і приватних осіб на виготовлення значків для шкіл і дитячих садків. Значки на День Знань, значок першокласника Україна, значок для дитячого садка рекомендується замовляти саме у нас, оскільки вони можуть бути виконані будь-яким тиражем і в самі стислі терміни. Кількість значків і зміст картинки і написів обговорюються в момент формування замовлення. Значки виконані з металу, з повнокольоровим зображенням, покритим захисною плівкою можна замовити за кращою в Україні ціною. Для кріплення значків до одягу учнів використовується надійна шпилька (“євробулавка”). Як доповнення до значків часто замовляють кольорові стрічки або “розетки ” під значки, дипломи або набори для вихованців дитячого садка або першокласника.

Значок на будь-яке свято, захід або подію

Для старшокласників значки – це своєрідне знайомство зі світом корпоративної культури, усвідомлення себе частиною колективу і спосіб підвищення колективної відповідальності. Введіть у вашу форму такий елемент, і ви здивуєтеся його виховному ефекту.

Значки з іменами першокласників істотно полегшують процес ідентифікації дітей для вчителів, наприклад, якщо це вчитель музики або іноземної мови. Значки “Першокласник” і “Перший учитель ” допомагають вчителю і дітям легко знаходити один одного в інтенсивному русі шкільних заходів.

Shopping Cart