Інформаційні стенди, таблички та вивіски з крапковим шрифтом Брайля - ВівайСтенд

Інформаційні стенди, таблички та вивіски з крапковим шрифтом Брайля

Таблички та стенди зі шрифтом Брайля

Продукція для людей з порушенням зору зі шрифтом Брайля

Інформаційні стенди зі шрифтом Брайля: містять інформацію для людей з нормальним зором і дублюванням цієї інформації у вигляді опуклих крапок, що означають певні знаки для людей з обмеженим зором. Такі таблички зі шрифтом Брайля доступні для читання незрячим людям, які спрямовані на поліпшення орієнтації і передач інформації.

Тактильна продукція для людей з порушенням зору

Вироби зі шрифтом для незрячих користуються великою популярністю у всіх сферах промисловості та комерційної діяльності. На сьогодні шрифт Брайля зустрічається практично на всіх продуктах фармацевтики та засобах першої необхідності, що свідчить про рівень розвитку суспільства і бажання допомогти  незрячим людям.

Таблички зі шрифтом Брайля на замовлення потребують багато компаній і організації типу будівель соціальної допомоги, магазини та громадські місця. З успіхом використовуються  в різних сферах:

Особливості виготовлення інформаційних стендів зі шрифтом Брайля

ВівайСтенд виробляє стенди,  таблички, мнемосхеми з об’ємно-крапковим шрифтом Брайля та рельєфними елементами та текстом.

Наша компанія має власні виробничі потужності, і  тому готова забезпечити будь-які споживчі запити. Для виготовлення таких стендів використовується спеціальний полістирол різних колірних відтінків і комбінацій. Сам рельєф наноситься високотехнічним обладнанням.

Друк шрифтом Брайля на  виробах відповідає всім світовим стандартам і може бути в декількох варіаціях:

  • Мнемосхема
  • Піктограма
  • Інформаційні та інші.

Ми можемо забезпечити будь-якою кількістю табличок або стендів в найкоротші терміни. Нашими послугами вже давно користуються багато державних компаній і великі центри з реабілітації людей з проблемами зору.

Купити таблички зі шрифтом Брайля на нашому сайті Ви можете швидко і без проблем. Ми пропонуємо індивідуальний дизайн, професійний підхід і тільки якісні вироби. Наше сучасне технологічне обладнання може реалізовувати будь-які обсяги роботи, швидко і без зниження експлуатаційних властивостей.

Ціни на такі стенди зі шрифтом Брайля рахуються індивідуально.

Shopping Cart