Друк на одязі - ВівайСтенд

Швидкий друк | Всі види нанесення

Друк на одязі

Друк фотографій на футболці

На футболку можна нанести будь-яке зображення, наприклад, малюнки Ваших дітей, веселі написи або фото улюбленої спортивної команди. Персоналізована футболка стане завершальним акцентом образу, будь-то для фотозйомки, дня народження, вечірки, спортивного заходу або звичайного дня.

печать на футболках

Друк приколів

Надрукуємо прикол на футболці

печать на футболках

Друк фото

Надрукуємо улюблене фото

печать на футболках

Друк тексту

Надрукуємо текст на футболці

футболки с принтом

Друк коміксу

Надрукуємо комікс на футболці

Друк малюнка на футболці

Ми надрукує будь-який рисунок/малюнок на футболці, на будь-якому текстильному виробі або спецодежді.  В нашому інтернет-магазині  можна вибрати модель футболки,вид друку принтів або скористатися конструктором для нанесення власного зображення на основі фотографії, логотипу, напису.

друк на футболках

Друк малюнка

Надрукуємо малюнок на футболці

Друк логотипу

Надрукуємо логотип компанії, фірми

Друк напису

Надрукуємо будь-який напис на футболці

Послуги дизайнера

Якщо ви хочете замовити футболку з оригінальним зображенням, намальованим спеціально для вас, то ми пропонуємо вам послуги наших дизайнерів! Ми покращимо Ваші фото!

Що можна зробити з вашими фото:

  • додати напис;
  • вирізати непотрібні предмети і людей;
  • освітлити, підкоригувати колір (зробити ч / б);
  • зробити просту ретуш;
  • зробити колаж (з’єднати кілька фотографій).

Вартість друку принта на футболку

Ціна нанесення малюнка на футболку залежить від:

Залежить ціна також і від конкретної моделі, розміру або кольору матеріалу. На сайті ви можете вибрати і купити оригінальний одяг не тільки для себе, але і в подарунок. А завдяки конструктору принтів легко зробити і замовити нанесення зображення на власному виробі.

Конструктор футболок онлайн

Створіть неповторний дизайн футболки прямо зараз!

Відкрийте конструктор футболок і реалізуйте будь-які дизайнерські ідеї та творчі рішення. Цей інструмент допоможе вам зробити футболку з фотографією або нанести напис на чашку всього за пару хвилин. Як же працює конструктор футболок online: використовуючи конструктор принтів, ви можете замовити друк на одязі і сувенірах ваших зображень, написів або навіть фотографій. В результаті ви отримаєте ексклюзивну річ, створену за своїм дизайном.

Замовити якісний принт на футболку в Дніпрі

Щоб недорого надрукувати принт, необхідно вказати модель футболки, власний або авторський малюнок, технологію, відтіночну гаму, терміновість і адресу доставки. Для цього можна скористатися каталогом і конструктором на сайті або обговорити деталі з менеджером – по телефону або за допомогою електронної пошти.

Наші контакти:

Shopping Cart